niedziela, 31 lipca 2022

Podsumowanie lipca 2022

 
 
 
Lipiec był zaskakująco udanym i owocnym miesiącem pod każdym względem. To ile książek udało mi się przeczytać oraz ile filmów obejrzeć zaskoczyło mnie samą. Chyba pobiłam swój tegoroczny rekord :). Serdecznie zapraszam Was na moje czytelniczo-filmowe podsumowanie lipca. Mam nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie.
 
 
 
 
 
Lipiec książkowo
 
- liczba przeczytanych książek: 14
- łączna liczba stron: 5 328
 
Wynik książkowy to mój tegoroczny miesięczny rekord, zbliża się nawet do tego mojego życiowego ;). Jednak dzięki urlopowi mogłam poświęcić znacznie więcej czasu na czytanie. Jak to zwykle bywa trafiłam na przeróżne powieści, również te genialne, które na długo zapadną w mojej pamięci, czyli "Zatańczmy w słońcu" Joanny Szarańskiej, "Sekret mojego męża" Liane Moriarty czy też "Gniewa" Katarzyny Bereniki Miszczuk. Gorąco zachęcam Was do sięgnięcia po te tytuły. Niestety trafiły się również takie pozycje o których chciałabym jak najszybciej zapomnieć, jak chociażby "Idealny ślub" Lucy Foley czy "Stowarzyszenie Słodkiej Zemsty" Anny Langner, choć możliwe, że znajdą się ich fani.
 
 
 
Lipiec filmowo
 
- liczba obejrzanych filmów: 7
 
Również pod względem filmowym trafiłam na przeróżne różności, które bardziej lub mniej mnie zachwyciły. Według mnie na szczególną uwagę zasługują dwie animacje - "Nasze magiczne Encanto" oraz "Co w duszy gra". Są to dwie naprawdę genialne produkcje idealne zarówno dla młodszych jak i tych nieco starszych widzów i każdy będzie nimi zachwycony. Pozostałe tytuły z którymi się zetknęłam w tym miesiącu nie zrobiły na mnie aż tak pozytywnego wrażenia, choć nie mogę napisać aby były aż tak złe, że należałoby je unikać.
 
 
Jednak urlop robi swoje i dzięki temu byłam w stanie zapoznać się z wieloma różnymi historiami, zarówno w wersji książkowej jak i filmowej. Mam nadzieję, że Wasz lipiec był udany i jakoś przetrwaliście te upały. Jeśli natrafiliście ostatnio na jakieś ciekawe tytuły dajcie znać :)!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts with Thumbnails