sobota, 31 października 2015

'To właśnie seks' (The Little Death, 2014) - film
Podobno najlepszym lekarstwem na nudę w związku jest odrobina pikanterii w sypialni. Jednak dzielenie się erotycznymi pomysłami może przynieść wyjątkowo zabawne skutki. Bo co zrobić, gdy on za bardzo wciągnie się w zabawę w przebieranki? Albo gdy ona osiąga rozkosz, tylko wtedy, kiedy doprowadzi go do płaczu? I co się stało ze starym, dobrym seksem? Zwyczajne pary i ich niezwykłe łóżkowe perypetie. Przebojowa komedia o seksualnych fantazjach i o nas samych.
     Poszukując ostatnio w weekend filmu na leniwe popołudnie natrafiłam na film "To właśnie seks". Nie oczekiwałam wiele a i tak nie było pozytywnego zaskoczenia.
     Fabuła odpowiednio opisana w powyższym opisie. Chyba nic więcej nie muszę dodawać aby przybliżyć historię, którą dostaniemy oglądając ten film. Ciężko jest też mi napisać coś więcej. Film jest takim odmóżdżaczem, który nie pozostanie na długo w mojej głowie. Czytałam opinie, że jest to bardzo wartościowa produkcja - ja szczerze tej wartości nie zobaczyłam. Ot taka komedyjka, którą obejrzeć można. Nawet gra aktorska nie powalała na kolana, a jedynie można było zauważyć bardzo drętwe momenty.
     Nie chciałam ambitnego filmu i takiego nie dostałam. Dla relaksu wieczorem jest ok ale na pewno powracać do niego nie będę.
     Moja ocena: 4/10.

2 komentarze:

  1. O widzisz, jakieś dwie godziny temu trafiłam na ten film na VOD, ale ostatecznie nie zdecydowałam się na oglądanie i wybrałam propozycję Cinemaxu. Dzięki Twojej opinii wiem, że niczego nie straciłam ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Według mnie nic nie straciłaś, choć może znajdą się zwolennicy tego filmu :)

      Usuń

Related Posts with Thumbnails