sobota, 31 lipca 2021

Podsumowanie lipca 2021

 
 
 
Lipiec się kończy. Choć był to bardzo intensywnie pozytywny miesiąc w moim życiu prywatnym to cieszę się, że wreszcie się on kończy. Nie udało mi się przeczytać zbyt wielu książek ani obejrzeć ogromnej ilości filmów, jednak i tak jestem zadowolona z osiągniętego wyniku. Serdecznie zapraszam Was na moje krótkie czytelniczo-filmowe podsumowanie mijającego miesiąca.
 
 
 
 
 
Lipiec książkowo
 
- liczba przeczytanych książek: 6
- łączna liczba stron: 2 578
 
Największym moim rozczarowaniem w lipcu była powieść pt. "Lista, która zmieniła moje życie". Chciałam się zrelaksować podczas lektury i niestety się nie udało... Natomiast warte uwagi są według mnie dwa tytuły: "Becoming. Moja historia" oraz "Gdzieś pomiędzy wierszami" - gorąco Wam je polecam! Mam nadzieję, że również będziecie z tych książek zadowoleni.
 
 
 
Lipiec filmowo
 
- liczba obejrzanych filmów:

W przypadku filmów też było całkiem nieźle. Tylko co do jednego tytułu mam pewne wątpliwości ("Polityka"), gdyż chyba nie trafił po prostu w odpowiedni moment. Jednak jest na tej liście jedna pozycja, którą mogę z czystym sercem Wam gorąco polecić, a mianowicie "Smok życzeń". Dawno nie spędziłam tak dobrze swojego czasu podczas oglądania animacji!


Mam nadzieję, że lipiec był dla Was łaskawy. Jeśli trafiliście na jakieś genialne tytuły to dajcie znać w komentarzu bądź w innej formie, gdyż z chęcią się z nimi zapoznam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts with Thumbnails