wtorek, 11 sierpnia 2015

'Znów mam 17 lat' (17 Again, 2009) - film

Rozczarowany swoim życiem Mike chciałby cofnąć czas. Niespodziewanie budzi się i odkrywa, że znów ma siedemnaście lat.     Podczas ostatniego weekendu, będąc w domu rodzinnym i rozpływając się z powodu wysokich temperatur miałam ochotę na odmóżdżacz. Przy bardziej ambitnym filmie bym niestety nie wytrzymała. W telewizji leciał ten oto film i jakoś tak wypadło, że go obejrzeliśmy. Niestety... 
     Fabuła swoją prostotą nie powala na kolana. Jednak, jak wspomniałam na początku, potrzebowałam czegoś takiego. Pomimo to film nie do końca spełnił moje oczekiwania. Obejrzałam do końca tylko z tego względu, że nic lepszego nie było a nie miałam siły poszukiwać jakiejś dobrej produkcji w internecie. Chyba każdy z nas chciałby znów mieć mniej lat i naprawić błędy z przeszłości, które w naszym mniemaniu popełniliśmy. Jak na komedię to ten film był mało śmieszny. Może młodzieży, dla której jest przeznaczony, bardziej by się spodobał i go docenią. 
     Gra aktorska - niestety Zac Efron wcielający się w główną postać jest dla mnie bardzo odpychający. Nie mogę przyczepić się do jego umiejętności aktorskich lecz niezbyt miło mi się go ogląda. 
     Przyznaję, że sama chciałam odmóżdżacz. Tylko i wyłącznie z tego powodu jest tak wysoka ocena przeze mnie przyznana.
     Moja ocena: 3/10.

4 komentarze:

 1. Myślałam, że tylko ja tak reaguje na ten film ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jesteśmy dwie :). U mnie nawet przez obniżone standardy przez upały (pomimo, że jestem ciepłolubem to aktualnie dość ciężko znoszę temperatury 35+) ten film nie jest godny polecenia. Nawet na odmóżdżenie.

   Usuń
 2. Dla mnie ta produkcja okazała się całkiem przyjemna - daje 6/10 :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli jednak znalazł się ktoś komu ten film się spodobał :)

   Usuń

Related Posts with Thumbnails