niedziela, 29 listopada 2015

#1 Kolorowanki dla dorosłych


Ostatnio stały się popularne tak zwane "Antystresowe kolorowanki dla dorosłych". Widziałam ich recenzje na wielu blogach, dlatego sama postanowiłam zobaczyć nad czym panuje ten zachwyt w blogosferze. Zakupiłam dwie różne kolorowanki oraz pakiet kredek aby móc się z Wami podzielić moją opinią na ten temat. 
Pierwsza kolorowanka jaką dorwałam w księgarni w swoim rodzinnym mieście to "Antystresowe kreatywne kolorowanie dla dorosłych: piękne ogrody".  Głównym motywem tej części jest szeroko pojęta przyroda. W zależności od mojego nastroju efekt końcowy danego obrazka był/jest bardziej lub mniej radosny. Są tu obrazki do kolorowania zarówno z mniejszymi jak i większymi elementami. Dla każdego coś dobrego :). Z tą pozycją zaczęłam swoją przygodę w kolorowanki, choć sam rysunek nie jest mi obcy (ach te płonne nadzieje dostania się na Architekturę :P). Pomimo pokolorowania tylko dwóch obrazków zakupiłam od razu kolejną kolorowankę :). 
Kolejnym razem wybór padł na "Inspiracje Bollywood. 70 antystresowych kolorowanek". Muszę przyznać, że w tym przypadku wzory wydają się być bardziej radosne. O ile we wcześniejszej pozycji można było zrobić bardziej depresyjną wersję to tutaj wydaję się być więcej takich emanujących pozytywną energią. Choć nie zdziwiłabym się gdyby i tutaj można było zrobić mroczną wersję, lecz tego jeszcze tutaj nie próbowałam


Nie spodziewałam się tak dobrej rozrywki po tych książeczkach. Stricte kolorowanki kojarzyły mi się raczej z dziećmi niż z dorosłymi. Nie potrafię wyjaśnić dlaczego ;). Moim zdaniem warto spróbować. Nie jest to drogie hobby, nie potrzeba w tym przypadku drogich kredek, a same kolorowanki też nie mają zbyt wygórowanych cen. 

4 komentarze:

 1. Ten "Bollywood" wydaje się świetny! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udało mi się kupić za śmieszne pieniądze w Biedronce ;)

   Usuń
 2. Ostatnio, chyba lubimyczytac.pl, przesłało mi maila, że wyszła taka kolorowanka z Harrym Potterem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszę ją mieć :D! Nie wiesz gdzie można ją dostać?

   Usuń

Related Posts with Thumbnails