wtorek, 24 czerwca 2014

'Kraina lodu' (Frozen, 2013) - film


Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf.
     Nie mogąc się jak zwykle zdecydować jaki film powinnam obejrzeć padło na tą animację. Co prawda w wieku dziecięcym już dawno nie jestem ale odrobina takiej rozrywki jeszcze chyba nikomu nie zaszkodziła. 
     Bajka opowiada o dwóch siostrach, księżniczkach. Z pozoru błaha historia ale moim zdaniem ciekawie rozwinięta. Na pewno spodoba się zarówno dzieciom jak i trochę starszym osobnikom, takim jak ja. Pomimo wieku 20+ ubawiłam się oglądając i zrelaksowałam :). Na pewno przekazuje pewne pouczające treści, które w zabawny sposób mogą dzieciom przekazać pewne wartości a rodzice miło spędzą czas ze swoimi pociechami. Niestety oglądałam wersję z napisami a nie z polskim dubbing'iem. Jest niestety ryzyko, że trochę straciłam na tym, jednak i tak nie żałuję, że w ogóle obejrzałam tę produkcję. 
     Gorąco polecam jeśli ktoś lubi animacje. Ja coraz bardziej się do nich przekonuję i nie czuję się staro wobec takich ciekawych produkcji :). 
     Moja ocena: 8/10

4 komentarze:

  1. polecam wersję z z polskim dubbing'iem

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jak tylko znajdę dobrą wersję z dubbingiem polskim z wielką chęcią obejrzę jeszcze raz :).

      Usuń

Related Posts with Thumbnails