piątek, 16 września 2011

Stosikowo i nie tylko

Jako, że zostało mi tylko dwa tygodnie wakacji (studenci jednak czasem mają dobrze :P), musiałam jeszcze zahaczyć o bibliotekę. I oto moje łupy:

 • "Mechanizm serca" Mathias Malzieu 
 • "W krainie kota" Dorota Terakowska
 • "Milczenie owiec" Thomas Harris
 • "Hannibal" Thomas Harris
 • "Good night, Dżerzi" Janusz Głowacki


I nie obyło się również bez kupienia nowych pozycji. Całe szczęście w porównaniu z innymi zakupowymi stosami ten jest naprawdę malutki :). 

 • "Rok w poziomce" Katarzyna Michalak -> zakup w Biedronce za niecałe 12zł :).
 • "Norwegian Wood" Haruki Murakami -> również Biedronka :D, za tak śmieszną cenę nie mogłam się powstrzymać, w szczególności, że wiele dobrego słyszałam o autorze.
 • "Cień wiatru" Carlos Ruiz Zafón -> pomimo, że już czytałam musiałam mieć swój własny egzemplarz tej książki, gdyż należy do jednej z moich ulubionych pozycji.

Obiecałam również, że pokażę też moją półkę z książkami którą w te wakacje zakupił i złożył mi tata, za co naprawdę należą się wielkie podziękowania :).


Na ostatnim zdjęciu z tyłu stoją lektury a w reklamówce książki, które w jakichś sposób chce się pozbyć :P. Wszystkie półki już zapełnione, niektóre nawet "podwójnie". Chyba czas pomyśleć nad następnym miejscem na książki. Tylko nie wiem gdzie  w pokoju znajdę miejsce na kolejny regał...

8 komentarzy:

 1. A może jakiś podsufitowy design? :))
  Fajny stosik, miła biblioteczka (i tak, ukradłabym stamtąd ci cosik :D ). Panią Griffin, na przykład.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też muszę sobie sprawić jakieś półki czy cały regał na książki, bo za niedługo zabraknie mi miejsca w pokoju - już teraz muszę układać je na parapecie :)

  Stosiki bardzo ciekawe, uśmiech na mej twarzy wywołało "Milczenie owiec" i "Hannibal" - w ostatnim czasie odświeżałam sobie Lectera.

  "Cień wiatru" też bardzo lubię, tak samo jak "Grę Anioła" - również muszę sobie sprawić, żeby mieć w domu swoje własne egzemplarze.

  A z biblioteczki z pewnością ukradłabym niejedną pozycję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Norwegian wood" czytałam i byłam zachwycona. Piękna, nostalgiczna i przerażająco smutna książka. Mam nadzieję, że bedziesz zadowolona z jej zakupu.

  Pozdrawiam serdecznie. :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładna biblioteczka :) chyba każdy mól książkowy ma problem z regałami, a raczej ich brakiem. Zapełniam już ostatnią półkę i nie wiem co zrobię później :P

  OdpowiedzUsuń
 5. SUPER BIBLIOTECZKA! Ja też chce to Norwegian Wood, obawiam się, że już nie zdążę ...

  OdpowiedzUsuń
 6. Murakami w Biedronce????? Ja też chcę!! Tylko u nas nie było :(
  Miłego czytania ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Stosik bardzo interesujący :)
  A regał (i jego zawartość) jest fantastyczny! Borykam się z tym samym problemem co Ty (czyli brakiem miejsca na książki). Niestety u mnie kupienie nowej szafki jest po prostu niemożliwe ze względu na bardzo małą powierzchnię pokoju. Ale zawsze został jeszcze parapet! ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails