piątek, 11 lutego 2011

'40-letni prawiczek' (The 40 Year-Old Virgin, 2005) - film

Bohaterem filmu jest bardzo nieśmiały 40-letni Andy, który nie ma zbyt dobrych relacji z kobietami i mimo swojego wieku wciąż jest jeszcze prawiczkiem. Przyjaciele postanawiają mu pomóc.

Jak dla mnie ten film był do bani. Nie wiem jakim cudem nie wyłączyłam go po 10 minutach a co więcej - obejrzałam do końca. Film opowiada przez ponad dwie godziny o facecie, który jest prawiczkiem i użala się nad sobą. I nie wiem co za zielsko reżyser musiał jarać tworząc tak beznadziejny film. A co więcej tak beznadziejne zakończenie. Wszyscy zaczynają śpiewać? Dobrze, że nie było nikogo w pobliżu bo bym grzmotnęła niewinną osobę za taki debilizm bez ładu i składu w filmie. W '40-letnim prawiczku' jedynym pozytywnym przejawem było dla mnie to małżeństwo mieszkające nad Andy'm. Jedynie oni byli w stanie w tym filmie wywołać na mojej twarzy uśmiech a przecież cały ten film to podobno miała być komedia.
Ode mnie: 1/10. Żałuję, że zmarnowałam całe dwie godziny na tak beznadziejny film... Nie radzę go nikomu oglądać, o niebo lepiej można wykorzystać ten zmarnowany na to coś czas. 

PS. Wybaczcie za tak krótki opis (był o wiele, wiele dłuższy) aczkolwiek większość tekstu wypadło z powodu zbyt wielu niecenzuralnych słów które pchały mi się na klawiaturę po obejrzeniu takiego badziewia.

5 komentarzy:

 1. Film straaaaaasznie głupi! W trakcie jego oglądania śmieszna była jedynie moja babcia, która wchodziła zawsze nie w porę i rzucała śmiesznym komentarzem ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie lubię AŻŻŻ takich głupawych, bezsensownych filmów -.- (kiedyś nawet chyba leciał on w telewizji)

  www.listening-thoughts.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mi się ten film nie podobał ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie widziałam i raczej nie zamierzałam oglądać. Sądząc po Twojej recenzji mam dobre postanowienie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedyś koleżanka namawiała mnie na obejrzenie, dobrze, że nie udało jej się mnie namówić :).

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails