środa, 1 sierpnia 2012

Stosiki - biblioteczny & prywatny -> marzec - lipiec

     Wypadałoby wreszcie umieścić 'stosiki' książkowe. W ciągu ostatnich miesięcy udało mi się pohamować z zakupem pozycji książkowych. Z jednej strony dobrze - bo stoi u mnie na półce ponad 100 nieprzeczytanych własnych książek :P. Zakupoholizm książkowy to już chyba u mnie choroba.


Stosik własny: 


- "Zapisane w kościach" Simon beckett 
- "Części intymne" Izabela Sowa
- "2012" Dehnel, Kalicińska, Kosik, Miłoszewski, Pawlikowska
- "Więzień nieba" Carlos Ruiz Zafón


     Najbardziej cieszę się z ostatniej zakupionej pozycji. Na swojej półce mam już wszystkie książki tego autora, które zostały wydane w Polsce :).Stosik biblioteczny: 


- "Na fejsie z moim synem" Janusz L. Wiśniewski,
- "Smak świeżych malin" Izabela Sowa
- "Cierpkość wiśni" Izabela Sowa
- "Smażone zielone pomidory" Fannie Flagg
- "Pocieszenie" Anna Gavalda


     Jestem zadowolona z książek, które wyniosłam z biblioteki. Chociaż było dużo więcej które chciałabym zabrać ze sobą do domu, gdyż zauważyłam, że od ostatnich wakacji zakupili trochę nowych pozycji. Ale może przy następnych wizytach wyniosę więcej :). Wszystkie książki na półkach kuszą :D.

2 komentarze:

  1. Fajne stosiczki!
    Chętnie bym Ci coś porwała:D

    OdpowiedzUsuń
  2. Też ostatnio z biblioteki przytargałam Wiśniewskiego, ale " Los powtórzony ". Pewnie furory jaką zrobiła "Samotność w sieci" u mnie nie zrobi, ale to b. dobry pisarz. Rzadko się zdarza aby mężczyzna tak dobrze żonglował emocjami. U mnie na półce Zafon leży już z półtora roku i nie potrafię się za niego zabrać..

    OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails