niedziela, 4 listopada 2012

"Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm" Rachel Jayne Groover

      Dlaczego część pięknych kobiet postrzegamy jako nieatrakcyjne? Co mają w sobie przeciętne w gruncie rzeczy panie, które wchodząc do pomieszczenia sprawiają, że momentalnie cichną wszystkie rozmowy, a spojrzenia zebranych osób wędrują w ich kierunku? Odpowiedzi na te pytania postanowiła udzielić Autorka tej książki – piosenkarka, mówczyni motywacyjna i założycielka międzynarodowej społeczności kobiet, które zajmują się rozwojem osobistym i duchowym.
     Jej pierwsza na polskim rynku, przepełniona humorem książka pokazuje, jak wzmocnić swoją indywidualność, wejść w głębsze związki z innymi i odkryć na nowo własną zmysłowość. Wbrew pozorom nie jest to wcale trudne i przeznaczone dla wybranych. Autorka wyjaśnia, czym jest esencja kobiecości i jak możesz stać się jej uosobieniem, dzięki czemu otoczenie zacznie Cię postrzegać, jako osobę zmysłową, pewną siebie i wrażliwą. Pomoże Ci w tym 35 prostych ćwiczeń służących do zwiększenia kobiecego magnetyzmu. Dowiesz się także, jak okazywać swoją siłę i jednocześnie nie odpychać od siebie innych osób. Poznasz również 5 błędów, które niezależne kobiety najczęściej popełniają w swoich związkach. Zaczniesz przykuwać uwagę nie tylko swoim wyglądem, ale i osobowością.

     Wykorzystaj swoją kobiecość.Autor: Rachel Jayne Groover
Tytuł oryginalny: Powerful and femine. How to increase Your Magnetic presence and attract the attention You want.
Język oryginalny: angielski
Tłumacz: Beata Piecychna
Kategoria: Literatura popularnonaukowa
Gatunek: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Forma: poradnik
Rok pierwszego wydania: 2011
Rok pierwszego wydania polskiego: 212
Liczba stron: 264
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
 


     Kolejny poradnik, z którym miałam styczność. Biorąc tą pozycję w ręce miałam nadzieję, że dowiem się jak stać się bardziej kobiecą kobietą i przyciągnąć do siebie mężczyzn. Czy rzeczywiście można się tego dowiedzieć z tej pozycji? Ciężko mi jest to samej określić...
     Książka napisana dość przyjemnym językiem, dającym się zatopić w lekturze. Znajdziemy w niej wiele informacji, pogrupowanych odpowiednio w rozdziały. Do każdego z nich załączonych jest po kilka ćwiczeń, które pomogą nam teoretycznie wzmocnić swój magnetyzm i stać się silniejszą. Czy rzeczywiście nam mogą pomóc? Ja mam pewne wątpliwości, jednak możliwe, że znajdą się osoby, którym bardzo pomogą. Zapewne niektóre sama z nich wykorzystam ale do części z nich nie jestem osobiście przekonana. 
     Autorka podchodzi do czytelniczki jak do normalnego człowieka. Zamieściła rady zarówno dla osób będących w związkach jak i dla singli. Nie "patrzy" na nikogo z wyższością, stara się pomóc każdemu, kto sięgnął po tą książkę. Książka przeznaczona dla każdej kobiety, aby poczuła się lepiej sama ze sobą w swoim ciele.
     Moja ocena: 6/10
     PS. Wiem, że to dziwne ale polubiłam autorkę za to, że jeździ/jeździła czerwoną Toyotą Celicą. Do tego auta mam sentyment :P.


Za możliwość przeczytania pozycji dziękuje Wydawnictwu Astropsychologii:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts with Thumbnails