niedziela, 28 września 2014

'Wszystkie drogi prowadzą do domu' (All Roads Lead Home, 2008) - film


Film opowiada historię 12-letniej Belle, która traci swoją matkę w wypadku samochodowym. Jej ojciec nie może się uporać z tą stratą, tym bardziej, że dziewczynka uważa, że jest on współwinny tej tragedii. Hock, dziadek dziewczynki stał się zupełnie innym człowiekiem od czasu wypadku swojej córki. Bardzo zaprzyjaźnia się z Belle. Daje jej szczeniaka o imieniu Atticus, który zmieni życie dziewczynki i jej najbliższych.
     Zabierając się za oglądanie tego filmu nie miałam konkretnych "potrzeb". Stwierdziła, że co będzie to będzie. Miałam ochotę obejrzeć po porostu coś dobrego. Niestety po zobaczeniu całej produkcji czułam się zawiedziona. 
     Fabuła niestety tylko początkowo przypomina jakkolwiek dramat. Później robi się film o zwierzakach z komedią romantyczną w tle. Zazwyczaj typowe romansidła staram się już w tym momencie unikać i gdybym wiedziała, że tak się potoczy cała akcja prawdopodobnie bym nawet nie włączyła tego filmu. Opis który znalazłam na filmweb niestety średnio pasuje do tego co zostało przedstawione w filmie.
     Gra aktorska - całe szczęście aktorzy nie byli całkowicie sztywni i starali się grać dobrze. W niektórych momentach emocje aż wylewały się z ekranu. Chociaż nadal nie jest to bardzo wysoki poziom przedstawiony przez osoby występujące w tej produkcji jak by można było oczekiwać.
     Pomimo, że nie byłam nastawiona ani pozytywnie ani negatywnie na ten film, nie miałam wygórowanych wymagań, wynudziłam się podczas oglądania. Niestety "Wszystkie drogi prowadzą do domu" to kolejny film, który niezbyt mi się spodobał. 
     Moja ocena: 3/10

4 komentarze:

 1. Szkoda, że tak nisko oceniony, bo już miałam zamiar go obejrzeć dzisiaj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może akurat Tobie się spodoba :)? Z wielką chęcią poznałabym opinię innej osoby na temat tego filmu.

   Usuń
 2. Ja na pewno nie znajdę czasu, by obejrzeć ten film, więc raczej sobie odpuszczę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie jak się cierpi na ciągły brak czasu to lepiej znaleźć lepsze filmy ;).

   Usuń

Related Posts with Thumbnails